Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Sawino – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek na Podlasiu

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

141 050 zł1 085 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną o pow. 1085m2 w Sawinie, gm. Tykocin ok. 20km od Białegostoku. Działka: z możliwością zabudowy jednorodzinnej,.

Szczegóły ogłoszenia

130 130 zł1 001 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 1001 m z wydanymi warunkami zabudowy Sawino Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 1001 m , położoną w miejscowości Sawino, zaledwie 15 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana, ul. Ścianka

Nowe Miasto,Białystok(Sawino + 21 km)

1 449 000 zł1 141 m² 1 269,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w spokojnej części Nowego Miasta przy ul. Ścianka. Nieruchomość znajduje się na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych, co zapewnia ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona

Knyszyn(Sawino + 17 km)

150 000 zł1 311 m² 114,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 1311 m , położona w bardzo dobrej lokalizacji przy skrzyżowaniu ul. Polnej i ul. Jagiełły. Nieruchomość ma charakter.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Fasty

Fasty(Sawino + 15 km)

149 999 zł693 m² 216,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży trafia właśnie działka budowlana - zaledwie 12 km od Białegostoku! Gmina Dobrzyniewo Duże, miejscowość Fasty. Powierzchnia: 693m2 Wymiary: ok 44 x 16m Media: prąd ok 180.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł4 722 m² 10,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

*Łąka w Fastach do sezonowego wykaszania* Polecam Państwu łąkę torfową z linią brzegową rzeki Supraśl w miejscowości Fasty do sezonowego wykaszania. Brak możliwości zabudowy. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Złotoria

Złotoria(Sawino + 5 km)

950 000 zł9 837 m² 96,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania duża działka w gminie Choroszcz. Nieruchomość gruntowa objęta mpzp w skład której wchodzi : -działka budowlana ok 362m2 -działka zagrodowa ok 2540m2 -rola ok 6935m2 Media.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Herbowa

Izabelin(Sawino + 22 km)

489 000 zł2 016 m² 269,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka objęta mpzp - 3.4MN, ZP - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i zieleni urządzonej! Cena do negocjacji. Dojazd od ul. Herbowej. Powierzchnia 2016 m2. Wymiary ok. 21 x 96 m.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Białobrzeskie

Białobrzeskie(Sawino + 14 km)

145 040 zł2 590 m² 56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Są działki, które są po prostu gruntem. I są takie, na których od razu wyobrażasz sobie dom, taras, poranną kawę i ciszę dookoła. Ta należy do tej drugiej kategorii. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł868 m² 862,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Wyjątkowa działka budowlana na osiedlu Bacieczki z gotowym projektem domu! Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjną działkę na sprzedaż, położoną w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Lewickie-Stacja

Lewickie-Stacja(Sawino + 24 km)

195 000 zł3 000 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w miejscowości Lewickie-Stacja(administracyjnie miejscowość Szerenosy), gmina Juchnowiec Kościelny. Działka położona w pobliżu miejscowości Lewickie-Stacja.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Juchnowiec Kościelny

Juchnowiec Kościelny(Sawino + 25 km)

187 000 zł1 045 m² 178,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka 1045m2 z warunkami zabudowy położona ok 8km od Białegostoku ,ok 4km do Juchnowca Kościelnego. Media w drodze : prąd-41m kanalizacja-73m woda-90m Wymiary : 24m x25m Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Sawino

Sawino,podlaskie

65 000 zł1 500 m² 43,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu atrakcyjne działki po 1500 m2 w miejscowości Sawino, trasa na Rzędziany. Prąd w drodze, cena 43 zł za m2 do negocjacji zapraszamy do zapoznania się z ofertą Więcej.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij